AlbaChat

Kliko Mbi Foto Hini Ne Radio Chat Flatcast Chat, Radio Zemra, Ars Radio, Radio Paradisso, Radio Albertina, Radio Gostivari, Radio Florentina, Radio Debreshi, Radio Gurbeti Radio Kraka, Te gjitha Radiot ne nje vend Kliko Tani Vizito
radio-chat
_____________________________________________________

Get your own Chat Box! Go Large!

Saturday, December 24, 2011

Muzik Shqip 2012, Kenget E Reja 2012, Mp3 Shqip 2012, Hite Dhe Albume 2012

Muzik Shqip 2012, Shkarko Falas Hitet Dhe Albumet E Reja 2012, Kenget E Reja 2012, Mp3 Shqip 2012

tyyp - Armend Maloku - Duket Ashiqare [2012]
tyyp - Bajram Gigolli - Sot Kosova Ka nje Hall [Premier 2012]
tyyp - Erolli - Po Luhet Vallja [2012]
tyyp - Flora Gashi dhe Valon Berisha - Knaquni ne Dasem [Album Premier 2012]
tyyp - Naim Hoti - Ty ta Hangsha Zemren [2012]
tyyp - Naseri Dhe Labinoti - Shum Te kqia Ka Dashnia [2012]
tyyp - Nderi Feat. Lati - Mergimtare [2012]
tyyp - Shkurte Gashi - Endrra Ime [2012]
tyyp - Stefani Ft. Flori Mumajesi - Tallava [Bulgarian Version 2012]
tyyp - Valon Haliti - Enver Zymberi o legjendar [Album Rapsodik 2012]
tyyp - Xheki - E Rend kjo Jet [2012]
tyyp - Afrim Muqiqi - Gezuar Gezuar [2012]
tyyp - Albina Dhe Bek Nikqi - Qef Per Zemer [2012]
tyyp - Albulena Uka - Sa Per Muhabet [2012]
tyyp - Antigona Sejdiu - Jam Vajz Un Per Ty [2012]
tyyp - Bardha - Te Pelqen Futbolli [2012]
tyyp - Bashkim Spahiu - Syni Jem [2012]
tyyp - Bekim Vishaj - Knon Bilbili [2012]
tyyp - Beqir Telaku - Je e Vetmja [2012]

tyyp - Fatmir Hoxha - Kenge ta paharruara [Album 2012]
tyyp - Ismet Bexheti - Vash Shqiptare [2012]
tyyp - Lindon Camaj - Miss i Shqiptaris [2012]
tyyp - Lulja e Kismetit - Potpuri kengesh [Album 2012]
tyyp - Rifat berisha - Rreth Flamurit me nje za [Album 2012]
tyyp - Rovena Stefa - Kthehu [2012]
tyyp - Saelma - Zemer ti e Di [2012]
tyyp - Smail Puraj - Dashurin e Saj [2012]
tyyp - Teuta Selimi - Ska Ska [2012]
tyyp - Vellezrit Gashi - Bilbilat e Dugagjinit [Album 2012]
tyyp - Zanfian Ismajli - Fjala e Fundit [2012]
tyyp - Ardian Bujupi - Exotic [2012]
tyyp - Ardian Bujupi - Starlight [2012]

tyyp - Bondi - Oren dymbedhjet [2012]
tyyp - Kollazh - Ty te dua [Album Premier 2012]
tyyp - Mahmut Ferati Shaqir Cervadiku dhe Shqipe Kastrati - Bukuroshja e Kosoves [Album 2012]
tyyp - Mandi Nishtulles - Kur Te Mbushet Menda Ty [2012]
tyyp - NRG BAND - Rina Rina DJ Dalool Re-Mode [2012]
tyyp - Remzie dhe Nexhat Osmani - Kafe Muhabet [Album 2012]

tyyp - Shkurte Gashi - E Papame [2012]
tyyp - Shyhrete Behluli dhe Shkelzen Jetishi - Bashk Ne Sofer [Album 2012]
tyyp - Unikkatil ft. Klepto - A nive [Me Kualitet Premier 2012]
tyyp - Xili - Ah dashuri e vjeter [2012]
tyyp - 2Ton - Qefin ta bojn [2012]
tyyp - 2Ton feat Stresi Anestezion- Skena koh [2012]
tyyp - 8KG Ft Mensur Kadriu - Pse Tradhtove [2012]
tyyp - Adriatik Asllani - Mu Afro [2012]
tyyp - Aferdita Demaku - Eja po te Pres [2012]
tyyp - Aferdita Demaku - Hajmedet qka koka kan [2012]
tyyp - Aferdita Demaku - Mos bo thirrje Anonime [Premier 2012]
tyyp - Afrim Muqiqi - Mitrovica Tok Shqiptare [Album 2012]
tyyp - Afrim Muqiqi dhe Lendita Selimi - Lulie Potpuri [Premier 2012]
tyyp - Afrim Uka - Me Dy Fjal [2012]
tyyp - Afrim Uka - Ne Zemer Te Kam [2012]
tyyp - Afrim Uka - Po Martohesh [2012]
tyyp - Afrimi dhe Dani - Hajde me u knaq [2012]
tyyp - Afrimi dhe Labi - Kenga ben Atmosfer [2012]
tyyp - Afrimi, Remzija, Nexhati Dhe Lumja - Hajde Hajde Potpuri [2012]
tyyp - Agnesa Drenovci - Sonte [2012]
tyyp - Ahmeti Dhe Visar Shabani - Dasm e madhe sante Fillon [2011]
tyyp - Albana Azizi - Real Love [2011]
tyyp - Albatrit Muqiqi - Sa Vite [2012]
tyyp - Alberie Hadergjonaj - Vetem ty [2011]
tyyp - Albina Xhons - You Drive Me Crazy [2012]
tyyp - Anita Ahmeti - Pa adres [2012]
tyyp - Anjeza Branka - Je in [2012]
tyyp - Antigona Sejdiu - Veq ta dish [2012]
tyyp - Ardian Bujupi - Rise to the top [2012]
tyyp - Arjeta Sejdiu - Tjeter kan sdu me gjet [2012]
tyyp - Armend Makica - Tallava Taksim [2012]
tyyp - Armend Sherifi - Koha e Humbur [2012]
tyyp - Astrit Mulaj - Bac u kry [Premier 2012]
tyyp - Avdyl Mziu - Shpirti Jem [2102]
tyyp - Avdyli Dhe Filja - Oj Lulie Potpuri [2012]
tyyp - B-Genius - Ti shkove [Premier 2012]
tyyp - Bajram Asllani - Po Du Veq Me Te Pa [2012]
tyyp - Bashkim dhe Valbona Spahiu - Te Kujtoj Me Mall [Premier 2012]
tyyp - Bedi Dhe Ardi Dugolli - Sa Her [2012]
tyyp - Bek Nikqi - Pasunik e Fukara [2012]
tyyp - Bek Nikqi - Veq Nje Mbret Te Ka Kismet [2012]
tyyp - Bekim Kastrati - Kanagjegji [2012]
tyyp - Beli Dhe Klodi - Martes Me Dhun [2012]
tyyp - Besiana Veselaj - Fustani Bardh [2012]
tyyp - Besiana Veselaj - Potpuri [2012]
tyyp - Besjani - Ku Ta Gjej Nje Zemer [2012]
tyyp - Blerta Gace - Je Ti [2012]
tyyp - Cima Dreni Fiza - Oj Iza Fiza [2012]
tyyp - DJ Fresh ft. Rita Ora - Hot Right Now [2012]
tyyp - Da.kiLLa - Jetimi [2011]
tyyp - Dafina Rexhepi Ft. KAOS - Party, Bullshit [Premier 2012]
tyyp - Dafina Zeqiri - Just me [Album Premier 2012]
tyyp - Dafina Zeqiri - Supernova [Premier 2012]
tyyp - Dafina Zeqiri - Ti me thuaj [Premier 2012]
tyyp - Dafina Zeqiri ft. Getoar Selimi - D G [Premier 2012]
tyyp - Deni Malaj Ft. Danger - Folem Nje Her [2012]
tyyp - Dj Franques feat. Astrit - Only You [2012]
tyyp - Dr. Flori - Sma ndjen [2011]
tyyp - Dr.Flori Ft. Mondi, Tani e Astriti - Bota nuk eshte bardh e Zi [2012]
tyyp - Dritton - Magdalena [2012]
tyyp - Dritton - Pa Falje [2011]
tyyp - Duli - Jom Merzit [2012]
tyyp - Egzona Ademi - Take a bow [2012]
tyyp - Eliza - Nuk u Lendova [2012]
tyyp - Eliza Hoxha e Etno Engjujt - Une jam si ti [Premier 2012]
tyyp - Eliza dhe Dj Dalool - Nuk Mundesh [2012]
tyyp - Elizabeta Marku - Me nje femi mka gzu Zoti [2012]
tyyp - Elvana Gjata - Kush Jam Une (iTunes Version) [2012]
tyyp - Ermal Fejzullahu - Intigrante [2012]
tyyp - Ester Hoxha Ft. Stresi - Si ja ben ti pa mua [2012]
tyyp - Estrada Shqiptare - Kuq e zi [2012]
tyyp - Fadil Fetahu - Xhejlan [Album 2012]
tyyp - Fadil Keca - Msyshi [Album 2012]
tyyp - Feduart Zikolli - Bizbismeni [2012]
tyyp - Fidam Aliu - Oj Shehide [Album 2012]
tyyp - Filloreta Hoxha - Ne Shikim Te Par [2012]
tyyp - Fitim Tahiri - Me Mungon [2012]
tyyp - Flora Gashi - A te Kujtohem [2012]
tyyp - Flora Gashi - Hajde hajde zemra jem [2012]
tyyp - Flora Gashi - Jena moderrnizu [2012]
tyyp - Flora Gashi dhe Valon Berisha - Knaquni Ne Dasem [Album 2012]
tyyp - Flori Ft. Elvana Gjata, Mentor Haziri - Xhamadani Vija Vija [Premier 2012]
tyyp - Ganimete Abazi - Po te Vjen Inat [2012]
tyyp - Gena - Potpuri [Premier 2012]
tyyp - Gili - Potpuri [2012]
tyyp - Gili - Potpuri [Premier 2012]
tyyp - Gjyste Vulaj - Gjaku ne vena [Premier 2012]
tyyp - Gold AG feat.Shkodran Tolaj - Tfala Kosoves [Premier 2012]
tyyp - Gold Master Ft. Alban Gashi - Qastet e Shkolles [2012]
tyyp - Hajr Behrami - Do te mbetesh ne zemren Time [2012]
tyyp - Hajr Behrami - Nje shikim [2012]
tyyp - Ilirian Beqiri - Me fal qe te deshta shum [2012]
tyyp - Iliriana Sahiti - Ah Jet [2012]
tyyp - Ismet Demaj - Martesa Jon [2012]
tyyp - Klani Shqiptar - Une veq ata pe Du [2012]
tyyp - Klodi - Ma Mir Vrajem [2012]
tyyp - Kobra Ft. Barooti - Ragga Man [2012]
tyyp - Korab Jetishi dhe Xeni -Ne Vrullin e Rinis [2012]
tyyp - Korab Shaqiri - Nje Zambak [2012]
tyyp - Kosovare Xhoni - Per nje moment [2012]
tyyp - Labi - Xixa xixa [Premier 2012]
tyyp - Labinot Shala - Sa Larg te kam [2012]
tyyp - Lalushi - O Exhel Exheli Jem [2012]
tyyp - Lek Plepi Ft. Drilon Hoxha - Kerkoj Fam [2012]
tyyp - Linda Sadiku - Mos u Beft [2012]
tyyp - Linda Shabani - Ti je mesuar [2012]
tyyp - Lori - Esht e vertet [2012]
tyyp - Luljeta Krasniqi - Zemra Qe Tradhtohet [2012]
tyyp - Malsori - Shoqet Gjeloze [2012]
tyyp - Marigona Jelliqi - Love u forever [2012]
tyyp - Meda - Fajtor Jam [Kualitet 2012]
tyyp - Meda - Fajtor jam [Premier 2012]
tyyp - Meda Sinani Seldi - Kuq e Zi [PREMIER NE Shqipet.Ch 2012]
tyyp - Mehdi Berisha - Kur ta ktheva kosove Shpinen [2012]
tyyp - Mendim Elezkurtaj - Beqaria [2012]
tyyp - Mentor Kurtishi - Skom me te Lon [Premier 2012]
tyyp - Mentor Kurtishi Xheza - Shqiperin e dua [2012]
tyyp - Mera Zymeri - Fatin ne dor e ke [2012]
tyyp - Mihrie Braha - Veq ty te dua [2012]
tyyp - Mihrie Lestrani - Vazhdoje Jeten [2012]
tyyp - Mihrie Prapashtica - Lujma Belin Lujma [2012]
tyyp - Mima - Thehet Gota [2012]
tyyp - Mirsa Kerqeli Ft. Kastriot Grajqevci - Le te qeshin syt e tu [2012]
tyyp - Motrat Mustafa - Se Bashku Per Ju [Album 2012]
tyyp - Nadi - Hajde Mos Ta Kqyrim Daten [Premier 2012]
tyyp - Nadi - Kthehu Moj Zemer [2012]
tyyp - Naim Abazi - Nese Nje Dit [2012]
tyyp - Nexhat Osmani Dhe Lumja - Kur ke dashuri [2012]
tyyp - Nikoll Nikprelaj - A Po Te Vjen Inati [2012]
tyyp - Noga ft. Andin Randobrava - Kete nate [2012]
tyyp - Nysret Haxha - Sdu Sdu Tjeter Me Pa [2012]
tyyp - Originallat - Albanian Mafia [2012]
tyyp - Potpuri Kengesh [Premier 2012]
tyyp - Remzije Osmani - Pse u ndam [Premier 2012]
tyyp - Roland Qukaj - Me ke ndezur zemren [2012]
tyyp - Sabri Fejzullahu - Jam Arshik i Moqem [2012]
tyyp - Sabri Fejzullahu dhe Vjollca Haxhiu - Ilaqi Jem [Premier 2012]
tyyp - Sahit Dina - Kush te tha per Mu [2012]
tyyp - Salim Arifi - Moj e Dashur [2012]
tyyp - Salim Arifi - Shko Moter Dasmen e Saj [2012]
tyyp - Sef Duraj - Lere Krejt [Premier 2012]
tyyp - Sela Bekteshi - Me Mungon [Album 2012]
tyyp - Selvete Bajrami - Shikom ne Sy [2012]
tyyp - Shkodran Shala - Ti Je Dinamit [2012]
tyyp - Shqipe Krivenjeva - Dashuri [2012]
tyyp - Shqipja Dhe Pro Bend - Luhet Vallja e Par [2012]
tyyp - Shqipri dhe Lori - Leze Leze [2012]
tyyp - Sima - E di qe kallesh [2012]
tyyp - Smail Puraj - Bjondin [2012]
tyyp - Sokol Gjakova - Kthehu [2012]
tyyp - Tuna Feat. Noizy - Bebi i Vitit te Ri [Premier 2012]
tyyp - VaLon Gelanca Ft. Murat Prizreni - Tallava Zjarr [2012]
tyyp - Valbona Spahi - Ska Dashnia Politike [Premier 2012]
tyyp - Valbona Spahiu - Kjo dynja e rrejshme [2012]
tyyp - Valdet Geci - Besnik bonu bes mos Zin [2012]
tyyp - Valon Bytyqi - Adrenalina [Album Live 2012]
tyyp - Valon Selimi - Goc Tirane [2012]
tyyp - Valon Suma dhe Qendrim Lutfiu - Luaj Zemer [2012]
tyyp - Varrosi - Po u Tregoj [2011]
tyyp - Viki - Ty Te Kam Shpirt [Premier 2012]
tyyp - Viola - Mua ki mem mbajte ne mend [Premier 2012]
tyyp - Vjollca - Me zbukuro fundvititin [2012]
tyyp - Xhavit Nimani - Thrret Prizreni mori Shkoder [Folklorike 2012]
tyyp - Xheki - Hajt Shitu Franqeze [2012]
tyyp - Xheza, Rema, Elizabeta, Zefi - Moj dashni e Vjeter [Album 2012]
tyyp - Zhutat e Vellezrit Agaj - Ibrahim Rugova [Rapsodike 2012]
tyyp - eniZz Ft. Kusha - Per To Lotoj [2012]

No comments:

Post a Comment